Останні новини

23.05.2024
Загальнодержавне моніторингове дослідження
якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану Детальніше
23.05.2024
Українці – нація героїв
Святковий календар Детальніше
23.05.2024
Вічна слава ГЕРОЯМ
23 травня – День героїв України Детальніше
Всі новини

Календар школяра

Пошук по сайту

Карта відвідування

лічильник відвідувань

Вхід для користувачів


Математичний турнір

Математичний турнір

 В 2001 році школою був організований перший відкритий математичний турнір. Команди шкіл міста змагались в тестовій олімпіаді, приймали участь в брейн-ринзі, виконували творчі завдання.

ПРАВИЛА
організації та проведення щорічного міжрегіонального математичного турніру загальноосвітньою школою І-III ступенів №7 м. Прилуки

1. Оргкомітет турніру

Організація і проведення математичного турніру покладається на організаційний комітет, який діє на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7.
Адреса оргкомітету: вул. Миколаївська, 107, м. Прилуки, Чернігівської області, тел.: (04637) 3-15-76,
e-mail: school7@tim.kiev.ua; www.school7.org
До повноважень оргкомітету належить:

  • вирішення питань щодо проведення турніру, обробки бланків відповідей учасників, відзначення переможців, оприлюднення результатів;
  • підготовка текстів тестової олімпіади, творчих завдань для команд, питань брейн-рингу;
  • організація роботи журі турніру.

2. Участь у турнірі

У турнірі можуть брати участь бажаючі учні загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності. Турнір проводиться у ЗОШ І-III ст. №7 членами оргкомітету та вчителями цієї школи. Для участі в турнірі команди шкіл повинні зареєструватися за день до турніру.

3. Порядок проведення конкурсу

Турнір проводиться у третю суботу квітня кожного року. До турніру входить тестова олімпіада, завдання творчого характеру та брейн-ринг. У тестовій олімпіаді можуть брати всі бажаючі учні. Учасники олімпіади сидять за партою по одному. Користуватися калькулятором, підручниками та математичними таблицями категорично забороняється. Творчі завдання та брейн-ринг - це командні змагання. Команда повинна складатись з шести учасників. Два учні 10 класу, два учні 9 класу та два учні 8 класу. Допускається заміна учнями молодшого віку. Творчі завдання команда виконує колективно. Перед початком турніру оргкомітетом проводиться детальний інструктаж учасників щодо правил проведення турніру та заповнення бланку відповідей. Тестова олімпіада триває 75 хвилин - час на розв'язування завдань без урахування тривалості інструктажу. Творчий конкурс та брейн-ринг тривають по 45 хвилин. Турнір триває близько трьох годин.

4. Відзначення учасників конкурсу

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та залучених спонсорських коштів на місцях. Переможці та призери всіх видів змагань нагороджуються дипломами та подарунками.

5. Підбиття підсумків конкурсу

Результати турніру оголошуються по його закінченню не пізніше, ніж через 20 хвилин. Оргкомітет на основі отриманої при перевірці членами журі робить статистичний аналіз результатів та нагороджує учасників.

 

Невеликий фото-звіт про 10й ювілейний турнір

 

Інтернет-олімпіадиПосилання

Національна дитяча гаряча лінія


Конкурси