Останні новини

14.03.2019
Нова українська школа – простір освітніх можливостей
Спільне засідання науково-методичної ради міського методичного центру та постійно діючого семінару директорів ЗЗСО та ЗПО м.Прилуки Детальніше
13.03.2019
Тої слави козацької повік не забудем
Тиждень козацької звитяги Детальніше
09.03.2019
Ярмаркуємо
Фестиваль кольорових млинців Детальніше
Всі новини

Календар школяра

Пошук по сайту

Карта відвідування

лічильник відвідувань

Вхід для користувачів


Мала академія наук

2013-2014 навчальний рік

І місце в І етапі та ІІІ диплом у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

відділення  екології та аграрних  наук:  секція “Охорона довкілля та раціональне природокористування”:

Задорожко Катерина Анатоліївна, учениця 11 класу

відділення математики: секція “Математика”:

Черніченко Олександр Вячеславович, учень  11 класу

секція “Прикладна математика”:

Петрик Тетяна Сергіївна, учениця 9 класу

відділення “Фізики та астрономії”: секція “Астрономія та астрофізика”:

Демченко Ганна Олександрівна, учениця 11 класу

ІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства: секція «Фольклористика»:

Гіль Катерина Олександрівна, учениця 8 класу


2014-2015 навчальний рік

Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

у відділенні хімії та біології: у секції «Загальна біологія»:

Юрченко Олену Володимирівну, ученицю 11 класу.


Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства: у секції «Фольклористика»:

Гіль Катерину Олександрівну, ученицю 9 класу;

у відділенні математики: у секції «Математика":

Руденка Ярослава Олеговича, учня 8 класу.


Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

 у відділенні математики: у секції «Прикладна математика":

Петрик Тетяну Сергіївну, ученицю 10 класу;

  у відділенні « Фізики та астрономії»: у секції « Астрономія та астрофізика»:

Авдієнка Миколу Сергійовича, учня 10 класу.


Оголосити подяку начальника управління освіти Прилуцької міської ради вчителям, які підготували учнів-переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН: Федосенко О.Г., учителю біології; Гіль Н.І., учителю трудового навчання; Зуб О.В., учителю математики; Данильченко В.М., учителю математики; Бондаренку С.М., учителю інформатики.


 2015-2016 навчальний рік

 Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

у відділенні математики: у секції «Прикладна математика":

Петрик Тетяну Сергіївну, ученицю 11 класу.

Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

у відділенні « Фізики та астрономії»: у секції « Астрономія та астрофізика»:

Петрик Яну Сергіївну, ученицю 10 класу.

 2017-2018 навчальний рік

 Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 

у відділенні екології та аграрних наук:

у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування»: Волкову Мирославу Юріївну, ученицю 10 класу;

у відділенні історії, у секції «Історичне краєзнавство» Литвиненко Тараса Сергійовича, учня 10 класу; на ІІ етапі - ІІ диплом.

у відділенні філософії та суспільствознавства: у секції «Журналістика» Рязанову Ганну Вікторівну, ученицю 9 класу;

у відділенні математики, у секції «Математика» Руденка Ярослава Олеговича, учня 11 класу; на ІІ етапі - ІІ диплом.

Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

у відділенні хімії та біології, у секції «Валеологія»:Макаренко Анастасію Валентинівну, ученицю 10 класу;

Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

у відділенні хімії та біології,  у секції «Валеологія»: Пушкаренко Дар’ю Станіславівну, ученицю 9 класу;

2018-2019 навчальний рік

 Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 

у відділенні «Наук про Землю»

у секції у секції «Гідрологія»: Волкову Мирославу Юріївну, ученицю 11 класу (Федосенко О.Г.).

у відділенні філософії та суспільствознавства: у секції «Журналістика» Борисньову Анастасію Дмитрівну, ученицю 11 класу (Радченко Р.З.);

у відділенні математики, у секції «Математика»: Макаренко Анастасію Валентинівну, ученицю 11 класу (Зуб О.В.).

у відділенні екології та аграрних наук:у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування»: Пушкаренко Дар’ю Станіславівну, ученицю 10 класу (Тарасенко Ю.А.).

Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

у відділенні математики, у секції «Математика» :Литовченко Анну Сергіївну, ученицю 8 класу (Данильченко В.М.).

II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2018/2019 навчальному році.

Відділення історії,  секція «Історичне краєзнавство» Литвиненко Тарас Сергійович, учень 11 класу - диплом І ступеня (Мандзюк О.В.).

Відділення математики, секція «Математика»: Макаренко Анастасія Валентинівна, учениця 11 класу - диплом ІІ ступеня (Зуб О.В.).

Відділення екології та аграрних наук:секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»: Пушкаренко Дар’я Станіславівна, учениця 10 класу - диплом ІІІ ступеня (Тарасенко Ю.А.).

Відділення філософії та суспільствознавства, секція «Журналістика» Борисньова Анастасія Дмитрівна, учениця 11 класу - диплом учасника (Радченко Р.З.).

 

Інтернет-олімпіади



Посилання





Національна дитяча гаряча лінія


Конкурси