Останні новини

14.03.2019
Нова українська школа – простір освітніх можливостей
Спільне засідання науково-методичної ради міського методичного центру та постійно діючого семінару директорів ЗЗСО та ЗПО м.Прилуки Детальніше
13.03.2019
Тої слави козацької повік не забудем
Тиждень козацької звитяги Детальніше
09.03.2019
Ярмаркуємо
Фестиваль кольорових млинців Детальніше
Всі новини

Календар школяра

Пошук по сайту

Карта відвідування

лічильник відвідувань

Вхід для користувачів


Cтруктура та органи управління закладу освіти.

АДМІНІСТРАЦІЯ ШКОЛИ


Зуб В.В.
Директор школи:
Зуб В.В.

С.М.Василюк
Заступник
з навчально-виховної роботи:
Василюк С.М.
Л.В.Братель
Заступник
з виховної роботи:
Братель Л.В.
О.В.Бондаренко
Заступник
з навчально-виховної роботи:
Бондаренко О.В.

       КАДРОВИЙ СКЛАД ШКОЛИ

        ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА                                                ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР


Залозна А.С.
Психолог: 
Мазуренко А.С.

Сторчак Т.В.
Соціальний педагог: 
Сторчак Т.В.

Коломійченко Л.М.
Педагог-організатор-методист: 
Коломійченко Л.М.

КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ


Бойко О.В.
Бойко О.В.

вища категорія
Василюк С.М.
Василюк С.М.

вища категорія
старший учитель
Редька Л.М.
Редька Л.М.

вища категорія
Скиба Н.В.
Скиба Н.В.

вища категорія
учитель методист
переможець ІІ (обласного) та учасник ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-2012"

КАФЕДРА ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ


Коломійченко Л.М.
Коломійченко Л.М.

вища категорія
Миколенко О.М.
Миколенко О.М.

вища категорія
Федоренко Л.М.
Федоренко Л.М.

друга категорія

КАФЕДРА IНОЗЕМНИХ МОВ


Бондаренко О.В.
Бондаренко О.В.

вища категорія
Радченко Р.З.
Радченко Р.З.

друга категорія
Каліш В.М.
Каліш В.М.

перша категорія
Сердюк Л.Г.
Сердюк Л.Г.

вища категорія
Холод О.О.
Холод О.А.

друга категорія

КАФЕДРА МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ


Бондаренко С.М.
Бондаренко С.М.

вища категорія
учитель-методист
переможець ІІ (обласного) та учасник ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-2002"
Данильченко В.М.
Данильченко В.М.

вища категорія
учитель-методист
Зуб В.В.
Зуб В.В.

вища категорія
учитель-методист
лауреат ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-1997"
Зуб О.В.
Зуб О.В.

вища категорія
учитель-методист
лауреат ІІ (обласного) та учасник ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-2004"
Охріменко О.О.
Охріменко О.О.

вища категорія 
Пожарська Н.О.
Пожарська Н.О.


П'ятигорець Д.Ю.
П'ятигорець Д.Ю.

КАФЕДРА СУСПІЛЬНИХ НАУК


Воробйова Н.О.
Воробйова Н.О.

вища категорія
старший учитель

Мандзюк О.В.
Мандзюк О.В.

вища категорія
учитель-методист
Недобор Т.М.
Недобор Т.М.

вища категорія
старший учитель

КАФЕДРА ПРИРОДНИЧИХ НАУК (ХІМІЯ, ФІЗИКА, ГЕОГРАФІЯ, БІОЛОГІЯ)


Губар Н.А.
Губар Н.А.

вища категорія
учитель-методист
лауреат ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-2002"
Дуденок Т.М.
Дуденок Т.М.

вища категорія
старший учитель
Склярова В.Ю.
Склярова В.Ю.

вища категорія
старший учитель
Тарасенко Ю.А.
Тарасенко Ю.А.

вища категорія
Федосенко О.Г.
Федосенко О.Г.

вища категорія
старший учитель

КАФЕДРА РОЗВИВАЮЧИХ НАУК


Боярова Н.О.
Боярова Н.О.

друга категорія
Гіль Н.І.
Гіль Н.І.

вища категорія
старший учитель
Кобижча В.І.
Кобижча В.І.

вища категорія
Кравченко А.М.
Кравченко А.М.

вища категорія
Мартищенко В.О.
Мартищенко В.О.

друга категорія

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ 1-4 КЛАСІВ


Бойко О.М.
Бойко О.М.

вища категорія
учитель-методист
лауреат ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-1998"

Бурлак Д.О.
Величко Л.О.
Величко Л.О.

вища категорія
старший учитель
Горбач Ю.В.
Горбач Ю.В.

друга категорія
Діденко В.В.
Діденко В.В.

вища категорія
старший учитель
Драгун В.А.
Драгун В.А.

вища категорія
Іванова А.М.
Іванова А.М.
Коцюра У.М.
Коцюра У.М.

вища категорія
старший учитель
Панченко В.М.
Панченко В.М.
Панченко Л.Л.
Панченко Л.Л.

вища категорія
старший учитель
Петриченко Л.Ю.
Петриченко Л.Ю.

вища категорія
старший учитель
Плюта І.П.
Плюта І.П.

вища категорія
старший учитель
Попова В.А.
Попова В.А.

вища категорія
старший учитель
Ратушняк І.В.
Ратушняк І.В.

друга категорія
Сілова І.В.
Сілова І.В.

вища категорія
Сидоренко Н.Г.
Сидоренко Н.Г.

перша категорія
Хорт А.О.
Хорт А.О.

друга категорія
Шкібтан Я.М.
Шкібтан Я.М.

перша категорія

Інтернет-олімпіади



Посилання





Національна дитяча гаряча лінія


Конкурси