Останні новини

13.12.2017
Екскурсія до м.Київ
3-А клас Детальніше
12.12.2017
Обласний семінар з теми «Нова українська школа – нові підходи до навчання та викладання»
Для представників чотирьох пілотних шкіл Чернігівської області Детальніше
08.12.2017
Всеукраїнські олімпіади
Заявка на участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році (за протоколами ІІ етапу). Детальніше
Всі новини
Пошук по сайту

Вхід для користувачів


Cтруктура та органи управління закладу освіти.

АДМІНІСТРАЦІЯ ШКОЛИ


Зуб В.В.
Директор школи:
Зуб В.В.

С.М.Василюк
Заступник
з навчально-виховної роботи:
Василюк С.М.
Л.В.Братель
Заступник
з виховної роботи:
Братель Л.В.
О.В.Бондаренко
Заступник
з навчально-виховної роботи:
Бондаренко О.В.

       КАДРОВИЙ СКЛАД ШКОЛИ

        ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА                                                ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОР


Залозна А.С.
Психолог: 
Мазуренко А.С.

Сторчак Т.В.
Соціальний педагог: 
Сторчак Т.В.

Коломійченко Л.М.
Педагог-організатор-методист: 
Коломійченко Л.М.

КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ


Василюк С.М.
Василюк С.М.

вища категорія
старший учитель
Бойко О.В.
Бойко О.В.

вища категорія
Редька Л.М.
Редька Л.М.

вища категорія
Скиба Н.В.
Скиба Н.В.

вища категорія
учитель методист
переможець ІІ (обласного) та учасник ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-2012"

КАФЕДРА РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ


Миколенко О.М.
Миколенко О.М.

вища категорія
Коломійченко Л.М.
Коломійченко Л.М.

вища категорія
Федоренко Л.М.
Федоренко Л.М.

друга категорія

КАФЕДРА IНОЗЕМНИХ МОВ


Каліш В.М.
Каліш В.М.

друга категорія
Бондаренко О.В.
Бондаренко О.В.

вища категорія
Сімячко О.М.
Сімячко О.М.

вища категорія
Сердюк Л.Г.
Сердюк Л.Г.

вища категорія
Холод О.О.
Холод О.А.

друга категорія

КАФЕДРА МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ


 Данильченко В.М.
Данильченко В.М.

вища категорія
учитель-методист
Зуб В.В.
Зуб В.В.

вища категорія
учитель-методист
лауреат ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-1997"
Зуб О.В.
Зуб О.В.

вища категорія
учитель-методист
лауреат ІІ (обласного) та учасник ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-2004" 
Пожарська Н.О.
Пожарська Н.О.


 Бондаренко С.М.
Бондаренко С.М.

вища категорія
учитель-методист
переможець ІІ (обласного) та учасник ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-2002"
Охріменко О.О.
Охріменко О.О.

вища категорія 

КАФЕДРА СУСПІЛЬНИХ НАУК


Воробйова Н.О.
Воробйова Н.О.

вища категорія
Мандзюк О.В.
Мандзюк О.В.

вища категорія
учитель-методист
Недобор Т.М.
Недобор Т.М.

вища категорія
старший учитель

КАФЕДРА ПРИРОДНИЧИХ НАУК (ХІМІЯ, ФІЗИКА, ГЕОГРАФІЯ, БІОЛОГІЯ)


Губар Н.А.
Губар Н.А.

вища категорія
учитель-методист
лауреат ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-2002"
Склярова В.Ю.
Склярова В.Ю.

вища категорія
старший учитель
Дуденок Т.М.
Дуденок Т.М.

вища категорія
старший учитель
Тарасенко Ю.А.
Тарасенко Ю.А.

вища категорія
Федосенко О.Г.
Федосенко О.Г.

вища категорія

КАФЕДРА РОЗВИВАЮЧИХ НАУК


Кобижча В.І.
Кобижча В.І.

вища категорія
Кравченко А.М.
Кравченко А.М.

вища категорія
Мартищенко В.О.
Мартищенко В.О.

друга категорія
Гіль Н.І.
Гіль Н.І.

вища категорія
старший учитель

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ 1-4 КЛАСІВ


Бойко О.М.
Бойко О.М.

вища категорія
учитель-методист
лауреат ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу
"Учитель року-1998"
Діденко В.В.
Діденко В.В.

вища категорія
старший учитель
Драгун В.А.
Драгун В.А.

перша категорія
Пашук Л.О.
Величко Л.О.

вища категорія
Попова В.А.
Попова В.А.

вища категорія
старший учитель
Плюта І.П.
Плюта І.П.

вища категорія
старший учитель
Петриченко Л.Ю.
Петриченко Л.Ю.

вища категорія
Сілова І.В.
Сілова І.В.

вища категорія
Сидоренко Н.Г.
Сидоренко Н.Г.

друга категорія
Ратушняк І.В.
Ратушняк І.В.


Хорт А.О.
Хорт А.О.

друга категорія
Шкібтан Я.М.
Шкібтан Я.М.

перша категорія
Панченко В.М.
Панченко В.М.
Горбач Ю.В.
Горбач Ю.В.

друга категорія

Бурлак Д.О.

Календар школяра



Національна дитяча гаряча лінія

Карта відвідування

лічильник відвідувань