Пошук по сайту

Вхід для користувачів


Всеукраїнські олімпіади ІІІ етап

Результати ІІІ (обласного) туру предметних олімпіад
(Червоним кольором відмічені призери обласних олімпіад)
Предмет, учень - зайняте місце на обласній олімпіаді, вчитель  
2016-2017 2015-2016 2014-2015 2013-2014 2012-2013 2011-2012 2010-2011 2009-2010 2008-2009 2007-2008 2006-2007 2005-2006 2004-2005 2003-2004 2002-2003 2001-2002 2000-2001 1999-2000 1998-1999 1997-1998
  • Правознавство-9
    Макаренко-дІ
    Н.О.Воробйова
  • Хімія-9
    Герасименко Віталій-д ІI
    Н.А.Губар
  • Інформатика-10
    Борзаков-дІІ
    С.М.Бондаренко
  • Історія, 8 Каленіченко-дІІІ
    О.В.Мандзюк

  • Фізика, 8
    Рудоміна-дІІІ
    В.Ю.Склярова
  • Географія-10 Патеричко-дІII Т.М.Дуденок
  • Правознавство-11
    Резвін-дІІI Н.О.Воробйова
  • Хімія-10
    Темчур-д ІІІ Н.А.Губар
  • Математика, 9
    Линник-дІІI, О.В.Зуб
  • Економіка, 10
    Борзаков-дІІІ
    В.Ю.Склярова
  • фізика,10
    Черня, 14 м
    В.Ю.Склярова
  • фізика,9
    Богдан, 11 м
    В.Ю.Склярова
  • Російська мова та література, 9
    Кубрак, 15
    О.М.Миколенко
  • Хімія-8         Полоз, 8 Н.А.Губар
  • Інформатика, 9
    Шуляк-9 м
    С.М.Бондаренко
  • Інформатика, 11
    Черня-9 м
    В.В.Зуб
  • Математика, 11
    Петрик Я-7
    О.В.Зуб
  • Математика, 10
    Руденко-9 м О.В.Зуб
  • Математика, 8
    Царук-11 м В.В.Зуб
  • Макаренко Анастасія, III д Всеукраїнської олімпіади з правознавства
  • Хімія-8
    Герасименко Віталій-д І
    Н.А.Губар
  • Географія-11
    Копаниця-дІ
    Т.М.Дуденок

  • Російська мова та література, 9
    Мельник-дІІ
    Н.А.Барабаш
  • Російська мова та література, 11
    Галіч-дІI, 2 місце
    Л.М.Коломійченко
  • Математика, 8
    Линник-дІІ, 2 місце
    О.В.Зуб

  • Математика, 11
    Петрик Т-дІІ, 2 місце
    В.М.Данильченко

  • Правознавство-10
    Резвін-дІІ
    Н.О.Воробйова

  • Фізика, 8
    Богдан-дІІІ
    В.Ю.Склярова
  • Хімія-10
    Гіль-д ІІІ
    Н.А.Губар
  • Хімія-9
    Темчур-д ІІІ
    Н.А.Губар
  • Математика, 9
    Руденко-дІІІ О.В.Зуб

  • Математика, 7
    Царук-дІІІ В.В.Зуб
  • фізика, 10
    Петрик Я-10
    В.Ю.Склярова

  • ІКТ,8 Міхно-7м
    С.М.Бондаренко

  • фізика, 9
    Черня
    В.Ю.Склярова

  • ІКТ,11 Недільченко
    С.М.Бондаренко
  • Математика, 10
    Петрик Я-9
    О.В.Зуб
  • Інформатика, 8
    Шуляк-4 м
    С.М.Бондаренко
  • Інформатика, 10
    Черня-6 м
    В.В.Зуб

  • Інформатика, 11
    Недільченко
    С.М.Бондаренко
  • Линник Анастасія учасник Всеукраїнської олімпіади з математики
  • Копаниця Олександра учасник Всеукраїнської олімпіади з географії
  • Герасименко Віталій, III д Всеукраїнської олімпіади з хімії
  • Математика-10
    Петрик-дІІ
    В.М.Данильченко
  • Російська-10
    Галіч-дІI
    Л.М.Коломійченко
  • Хімія-9
    Гіль-д ІІІ
    Н.А.Губар
  • Історія-9
    Мініна-д ІІІ
    О.В.Мандзюк
  • Географія-10
    Копаниця-дІІІ
    Т.М.Дуденок

  • Хімія-11
    Умен-4 м
    Н.А.Губар

  • Математика-11
    Радченко-
    В.М.Данильченко

  • Математика-9
    Петрик-7 м
    В.О.Зуб

  • Математика-8
    Руденко-11 м
    В.О.Зуб

  • Інформатика-11
    Філіпов-9 м
    С.М.Бондаренко

  • Інформатика-8
    Борзаков-2 м
    С.М.Бондаренко

  • Біологія-11
    Юрченко-
    О.Г.Федосенко

  • Географія-11
    Лисенко-
    Т.М.Дуденок

  • Математика-11
    Черніченко-дІІ
    О.В.Зуб
  • Хімія-11
    Задорожко-дІІ
    Н.А.Губар
  • Хімія-10
    Умен-дІІ
    Н.А.Губар
  • Хімія-8 Гіль-дІІІ Н.А.Губар
  • Астрономія-11
    Демченко-дІІІ
    С.М.Бондаренко
  • Російська-9
    Галіч-дІI
    Л.М.Коломійченко
  • Географія-11
    Базарний-дІІ
    Т.М.Дуденок

  • Правознавство-10
    Юрченко-дІІІ
    Н.О.Воробйова
  • Правознавство-11
    Сергієнко-дІІІ
    Н.О.Воробйова
  • Історія-10
    Гуржій-дІІІ
    О.В.Мандзюк
  • Інформатика-11
    Скляров-7 м
    С.М.Бондаренко

  • Інформатика-11
    Євдокімов-8 м
    С.М.Бондаренко

  • Інформатика-10
    Філіпов-8 м
    С.М.Бондаренко

  • Інформатика-9
    Борзаков-6 м
    С.М.Бондаренко

  • Математика-8
    Петрик-дІI
    В.М.Данильченко
  • Математика-9
    Радченко-дIIІ
    В.М.Данильченко
  • Математика-10
    Черніченко-дІІ
    О.В.Зуб
  • Хімія-11
    Герасименко-дІІ
    Н.А.Губар
  • Хімія-10
    Задорожко-дІІ
    Н.А.Губар
  • Хімія-9
    Умен-дІІ
    Н.А.Губар
  • Хімія-8    Петрик-дІІ Н.А.Губар
  • Інформатика-11
    Сірик-дІ
    С.М.Бондаренко
  • Інформатика-11
    Кравчина-дІI
    С.М.Бондаренко
  • Інформатика-9
    Філіпов-дІ
    С.М.Бондаренко

  • ІКТ-11
    Сірик-дІІІ
    С.М.Бондаренко

  • Правознавствго-10
    Сергієнко-дІII
    Н.О.Воробйова
  • Історія-10
    Гуржій-дІІ
    О.В.Мандзюк
  • Історія-11
    Кушнір-дІІІ
    О.В.Мандзюк
  • Математика-10
    Сірик-5 м
    В.В.Зуб
  • Інформатика-10
    Скляров-7 м
    С.М.Бондаренко

  • Інформатика-10
    Євдокімов-8 м
    С.М.Бондаренко

  • Рос мова і літ-8 Хітренко-12 м Н.А.Барабаш
  • Черніченко Олександр учасник Всеукраїнської олімпіади з математики
  • Сірик Дмитро учасник Всеукраїнської олімпіади з інформатики
  • Математика-7
    Петрик-дІ
    В.М.Данильченко
  • Математика-8
    Радченко-дІ
    В.М.Данильченко
  • Математика-9
    Черніченко-дІІ
    О.В.Зуб
  • Математика-10
    Сірик-дІІІ
    В.В.Зуб
  • Хімія-10
    Герасименко-дІІ
    Н.А.Губар
  • Хімія-8
    Задорожко-дІІ
    Н.А.Губар
  • Хімія-11
    Коноваленко-дІІ
    Н.А.Губар
  • Інформатика-10
    Сірик-дІ
    С.М.Бондаренко
  • Інформатика-10
    Кравчина-дІ
    С.М.Бондаренко
  • Правознавствго-9
    Сергієнко-дІ
    Н.О.Воробйова
  • Історія-9
    Гуржій-дІІ
    О.В.Мандзюк
  • Історія-10
    Козик-дІІ
    О.В.Мандзюк
  • Українська мова і література-9
    Рудоміна-дІІІ
    Н.В.Скиба
  • Українська мова і література-11
    Ткачук-дІІІ
    Н.В.Скиба
  • Фізика-8
    Радченко
    В.Ю.Склярова
  • Математика-11
    Фабриченко-3 м
    О.В.Зуб
  • Математика-11
    Косачов-4м
    О.В.Зуб
  • Радченко Олег учасник Всеукраїнської олімпіади з математики
  • Сірик Дмитро учасник Всеукраїнської олімпіади з інформатики
  • Задорожко Катерина учасник Всеукраїнської олімпіади з хімії
  • Математика-8
    Черніченко-дІ
    О.В.Зуб
  • Хімія-9
    Герасименко-дІ
    Н.А.Губар
  • Хімія-8
    Задорожко-дІ
    Н.А.Губар
  • Історія-8
    Гуржій-дІІІ
    О.В.Мандзюк
  • Математика-7
    Радченко-дІІІ
    В.М.Данильченко
  • Математика-10
    Косачов-дІІІ
    О.В.Зуб
  • Хімія-10
    Коноваленко-дІІІ
    Н.А.Губар
  • Історія-10
    Мураль
    О.В.Мандзюк
  • Фізика-9
    Михайліченко
    В.Ю.Склярова
  • Математика-10
    Фабриченко
    О.В.Зуб
  • Математика-9
    Сірик-5м
    В.В.Зуб
  • Інформатика-9
    Сірик-2м
    С.М.Бондаренко
  • Інформатика-10
    Кравчина-4м
    С.М.Бондаренко
  • Черніченко Олександр учасник Всеукраїнської олімпіади з математики
  • Герасименко Максим учасник Всеукраїнської олімпіади з хімії
  • Задорожко Катерина учасник Всеукраїнської олімпіади з хімії
  • історія
    Мураль-дІ
    О.В.Мандзюк
  • Математика
    Стеценко-дІ
    В.В.Зуб
  • Математика
    Оніщенко-дІІ
    О.В.Зуб
  • Математика
    Фабриченко-дІІ
    О.В.Зуб
  • Математика
    Чередніченко-дІІ
    О.В.Зуб
  • Інформатика
    Сірик-дІІ
    С.М.Бондаренко
  • Інформатика
    Каліш-дІІ
    В.В.Зуб
  • хімія
    Шевчук-дІІ
    Н.А.Губар
  • хімія
    Стеценко-дІІ
    Н.А.Губар
  • хімія
    Герасименко-дІІ
    Н.А.Губар
  • хімія
    Коноваленко-дІІІ
    Н.А.Губар
  • історія
    Різніченко-дІІІ
    Т.М.Недобор
  • Математика
    Сірик-дІIІ
    В.В.Зуб
  • Інформатика
    Колодуб-дІІІ
    В.В.Зуб
  • українська
    Ткачук
    Н.В.Скиба
  • Математика
    Косачов
    О.В.Зуб
  • Математика
    Шилович
    О.В.Зуб
  • Інформатика
    Кравчина-2м
    С.М.Бондаренко
  • Трудове навчання
    Нечай
    З.М.Зуєк
  • Англійська мова
    Гавриш
    О.В.Мандзюк
  • Англійська мова
    Косько
    Л.В.Ляховська
  • хімія
    Мандзюк-9м
    Н.А.Губар
  • Стеценко Олександр учасник Всеукраїнської олімпіади з математики
  • Герасименко Максим учасник Всеукраїнської олімпіади з хімії
  • Мураль Ганна учасник Всеукраїнської олімпіади з історії
  • математика
    Шилович-дIIІ
    О.В.Зуб
  • математика
    Оніщенко-дІ
    О.В.Зуб
  • математика
    Фабриченко-дIIІ
    О.В.Зуб
  • математика
    Сірик-дІІІ
    В.В.Зуб
  • хімія
    Шевчук-дІІІ
    Н.А.Губар
  • хімія
    Мандзюк-дІІІ
    Н.А.Губар
  • хімія
    Коноваленко-дІІІ
    Н.А.Губар
  • хімія
    Силенко-дІІІ
    Н.А.Губар
  • історія
    Різніченко-дІІІ
    Т.М.Недобор
  • інформатика
    Каліш-дІІІ
    В.В.Зуб
  • математика
    Косачов
    О.В.Зуб
  • математика
    Демченко
    В.М.Данильченко
  • інформатика
    Кравчина
    С.М.Бондаренко
  • інформатика
    Колодуб
    В.В.Зуб
  • - Оніщенко Анна учасник Всеукраїнської олімпіади з математики
  • математика
    Шилович-дІ
    О.В.Зуб
  • математика
    Демченко-дІІІ
    В.М.Данильченко
  • хімія
    Шевчук-дІІІ
    Н.А.Губар
  • історія
    Оніщенко-дІІІ
    О.В.Мандзюк
  • математика
    Жиленко
    В.В.Зуб
  • математика
    Фабриченко
    О.В.Зуб
  • хімія
    Коваленко
    Н.А.Губар
  • хімія
    Силенко-8м
    Н.А.Губар
  • інформатика
    Жиленко-
    С.М.Бондаренко
  • інформатика
    Каліш-2м
    В.В.Зуб
  • українська
    Степаненко
    Г.Д.Сенченко
  • Марина Шилович - учасник Всеукраїнської олімпіади з математики
  • інформатика
    Ляшенко-дІІІ-5м
    С.М.Бондаренко
  • математика
    Харченко-дІІІ-8м
    О.В.Зуб
  • англыйська мова
    Музика-дІІІ-6м
    Л.П.Якименко
  • історія
    Оніщенко-дІІІ-8м
    О.В.Мандзюк
  • хімія
    Олексенко-дІІІ-4м
    Н.А.Губар
  • хімія
    Шевчук-дІІІ-4м
    Н.А.Губар
  • українська
    Зайковська-дІІІ-7м
    Л.Ф.Писаренко
  • основи економіки
    Борщ-дІІІ-7м
    Н.А.Губар
  • математика
    Демченко-8м
    В.М.Данильченко
  • математика
    Оніщенко-13м
    О.В.Зуб
  • математика
    Шилович
    О.В.Зуб
  • математика
    Жиленко-15м
    В.В.Зуб
  • інформатика
    Каліш-1м
    В.В.Зуб
  • інформатика
    Колодуб
    В.В.Зуб
  • біологія
    Матвієць-11м
    Т.Е.Шевченко
  • хімія
    Фоменко-14м
    Н.А.Губар
  • основи правознавства
    Гайдай
    Т.М.Недобор
  • інформатика
    Стрельченко-дІІ-1м
    С.М.Бондаренко, В.В.Зуб
  • інформатика
    Ляшенко-дІІІ-3м
    С.М.Бондаренко
  • інформатика
    Вдовін-дІІІ
    С.М.Бондаренко, В.В.Зуб
  • біологія
    Котеленець-дІІ-2м
    В.М.Петриченко
  • англыйська мова
    Музика-дІІІ-4м
    Л.П.Якименко
  • хімія
    Котеленець-дІІІ-7м
    Н.А.Губар
  • хімія
    Фоменко-дІІІ-5м
    Н.А.Губар
  • математика
    Харченко-дІІІ-4м
    О.В.Зуб
  • ДПЮ
    Бабенко-дІІ-2м
    В.С.Завада
  • українська
    Котеленець-11м
    Н.В.Друченко
  • українська
    Малошевич-14м
    Н.В.Друченко
  • інформатика
    Жиленко-2м
    С.М.Бондаренко
  • інформатика
    Харченко-8м
    С.М.Бондаренко
  • біологія
    Фабриченко-9м
    В.М.БПетриченко
  • біологія
    Матвієць-16м
    Т.Е.Шевченко
  • англійська мова
    Терницька
    Л.П.Якименко
  • хімія
    Сіряк-8м
    Н.А.Губар
  • хімія
    Горобець-16м
    Н.А.Губар
  • основи економіки
    Борщ
    Н.П.Рухало
  • фізика
    Пазич-10м
    В.Ю.Склярова
  • історія
    Малошевич-14м
    В.М.Тужиліна, Т.М.Недобор
  • математика
    Демченко-17м
    В.М.Данильченко
  • математика
    Вдовін-11м
    В.В.Зуб
  • математика
    Стрельченко-16м
    В.В.В.Зуб
  • основи правознавства
    Гайдай-15м
    В.М.Тужиліна, Т.М.Недобор
  • Сергій Стрельченко - учасник Всеукраїнської олімпіади з інформатики
  • Олександр Котеленець - диплом ІІІ ступненя Всеукраїнської олімпіади з біології
  • українська
    Котеленець-д.І
    Н.В.Друченко
  • українська
    Малошевич-дІІІ
    Н.В.Друченко
  • математика
    Харченко-дІІ
    О.В.Зуб
  • математика
    Кравченко-дІІІ
    О.В.Зуб
  • математика
    Вдовін-дІІІ
    В.В.Зуб
  • математика
    Стрельченко-дІІІ
    В.В.Зуб
  • хімія
    Олексенко-дІІІ
    Н.А.Губар
  • англійська
    Тимошенко-дІІІ
    Л.П.Якименко
  • історія
    Малошевич-дІІІ
    Т.М.Недобор, В.М.Тужиліна
  • біологія
    Котеленець-дІІ
    В.М.Петриченко
  • біологія
    Фабриченко-дІІІ
    В.М.Петриченко
  • правознавство
    Лобода-дІІІ
    Т.М.Недобор
  • інформатика
    Стрельченко-дІ
    С.М.Бондаренко, В.В.Зуб
  • трудове навчання
    Стулень-дІІ
    Т.М.Самарська
  • ДПЮ
    Дьогтяр-дІІІ
    В.С.Завада
  • німецька
    Говорун-14м
    О.Ю.Пятигорець
  • математика
    Демченко
    В.М.Данильченко
  • географія
    Зайковська-12м
    Н.П.Рухало
  • хімія
    Сіряк-7м
    Н.А.Губар
  • хімія
    Горобець-9м
    Н.А.Губар
  • хімія
    Богдан
    Н.А.Губар
  • англійська
    Терницька-15м
    Л.П.Якименко
  • основи економіки
    Жученко-15м
    Н.П.Рухало
  • інформатика
    Жиленко-1м
    С.М.Бондаренко
  • інформатика
    Харченко-4м
    С.М.Бондаренко
  • інформатика
    Вдовін-6м
    В.В.Зуб
  • фізика
    Пазич-10м
    В.Ю.Склярова
  • фізика
    Котеленець-11м
    В.Ю.Склярова
  • фізика
    Тищенко
    М.П.Каленіченко
  • Сергій Стрельченко - учасник Всеукраїнської олімпіади з інформатики
  • інформатика
    Тишковець - 1
    Бондаренко С.М.
  • математика
    Тишковець - 2,
    Зуб В.В.
  • труд.навчання
    Клещ - 2
    Хілін В.Р.
  • математика
    Харченко - 3
    Зуб О.В.
  • правознавство
    Мотіна - 4
    Недобор Т.М.
  • інформатика
    Стрельченко - 4
    Бондаренко С.М.
  • англійська
    Тимошенко - 6
    Якименко Л.П.
  • труд.навчання
    Величко - 6
    Хілін В.Р.
  • математика
    Кравченко - 3
    Зуб О.В.
  • математика
    Вдовін - 5
    Зуб В.В.
  • історія
    Малошевич - 10
    Недобор Т.М.
  • географія
    Синенко - 11
    Рухало Н.П.
  • біологія
    Фабриченко
    Петриченко В.М.
  • біологія
    Трусова
    Петриченко В.М.
  • Вячеслав Тишковець - учасник Всеукраїнської олімпіади з інформатики
  • математика
    Тишковець - 2,
    Зуб В.В.
  • англійська
    Кулаковський В.- 2
    Якименко Л.П.
  • інформатика
    Кулаковський Д. - 2
    Бондаренко С.М.
  • математика
    Стрельченко - 3
    Зуб В.В.
  • інформатика
    Тишковець - 3
    Бондаренко С.М.
  • математика
    Кравченко - 4
    Зуб О.В.
  • труд.навчання
    Малушенко - 4
    Зуєк З.М.
  • математика
    Бабенко - 6
    Зуб О.В.
  • історія
    Малошевич - 6
    Недобор Т.М.
  • англійська
    Тимошенко - 7
    Якименко Л.П.
  • труд.навчання
    Кияшко - 7
    Хілін В.Р.
  • хімія
    Горобець - 7
    Губар Н.А.
  • біологія
    Фабриченко - 13
    Петриченко В.М.
  • біологія
    Чернієнко - 13
    Тарасенко Ю.А.
  • правознавство
    Сергушко
    Недобор Т.М.
  • українська
    Малошевич
    Редька Л.М.<
  • Дмитро Кулаковський - учасник Всеукраїнської олімпіади з інформатики
  • Кравченко - 2 місце на VІI Всеукраїнській заочній математичній олімпіаді
  • Тишковець - 2 місце на VІI Всеукраїнській заочній математичній олімпіаді
  • Cтрельченко - 3 місце на VІI Всеукраїнській заочній математичній олімпіаді
  • англійська
    Кулаковський В. - 2
    Якименко Л.П.
  • математика
    Тишковець - 3
    Зуб В.В.
  • інформатика
    Кулаковський Д. - 3
    Бондаренко С.М.
  • математика
    Стрельченко - 5
    Зуб В.В.
  • інформатика
    Корнух - 5
    Бондаренко С.М.
  • хімія
    Олексенко - 5
    Губар Н.А.
  • математика
    Кравченко - 6
    Зуб О.В.
  • труд.навчання
    Величко - 7
    Хілін В.Р.
  • біологія
    Чернієнко - 9
    Тарасенко Ю.А.
  • фізика
    Жаленко - 11
    Каленіченко М.П.
  • історія
    Даммер - 14
    Мандзюк О.В.
  • Кравченко - 3 місце на VI Всеукраїнській заочній математичній олімпіаді
  • Тишковець - 2 місце на VI Всеукраїнській заочній математичній олімпіаді
  • математика
    Тишковець - 2
    Зуб В.В.
  • математика
    Крюкова - 2
    Зуб В.В.
  • труд.навчання
    Матвієць - 2
    Хілін В.Р.
  • інформатика
    Крюкова - 4
    Зуб В.В.
  • хімія
    Олексенко - 5
    Білякова Р.І.
  • біологія
    Чернієнко - 9
    Периченко В.М.
  • біологія
    Проценко - 13
    Периченко В.М.
  • біологія
    Чернієнко - 13
    Шевченко Т.Є.
  • математика
    Кравченко - 14
    Зуб О.В.
  • Крюкова - 1 місце на V Всеукраїнській заочній математичний олімпіаді, учасник Всеукраїнської очної математичної олімпіади
  • Крюкова - фіналіст VII Соросівської олімпіади, Артек
  • математика
    Тишковець - 1
    Зуб В.В.
  • математика
    Крюкова - 2
    Зуб В.В.
  • георафія
    Умін - 3
    Рухало Н.П.
  • біологія
    Чернієнко - 5
    Петриченко В.М.
  • інформатика
    Крюкова - 4
    Зуб В.В.
  • біологія
    Проценко - 9
    Петриченко В.М.
  • труд.навчання
    Корнух - 9
    Хілін В.Р.
  • математика
    Вовк - 11
    Зуб О.В.
  • Крюкова - 2 місце на ІV Всеукраїнській заочній математичний оліипіаді, учасник Всеукраїнської очної математичної олімпіади
  • математика
    Крюкова - 1
    Зуб В.В.
  • математика
    Вовк - 2
    Зуб О.В.
  • труд.навчання
    Матвієць - 1
    Хілін В.Р.
  • німецька
    Деркач - 5
    Пятигорець О.Ю.
  • біологія
    Чернієнко - 7
    Петриченко В.М.
  • німецька
    Бойко - 13
    Пятигорець О.Ю.
  • історія
    Даценко - 11
    Недобр Т.М.
  • історія
    Алексеєва
    Недобр Т.М.
  • правознавство
    Герасименко
    Недобр Т.М.
  • георафія
    Умін
    Рухало Н.П.
  • інформатика
    Чономаз - 14
    Зуб В.В.
  • біологія
    Проценко
    Петриченко В.М.
  • Крюкова - ІІІ диплом на Всеукраїнській математичній олімпіаді
  • Крюкова - фіналіст V Соросівької олімпіади, Львів
  • математика
    Крюкова - 1
    Зуб В.В.
  • математика
    Вовк - 1
    Зуб О.В.
  • Вовк - учасниця Всеукраїнської математичної олімпіади
  • Гергель - учасник Всеукраїнської математичної олімпіади, 1996-97 н.р.

Календар школяра



Національна дитяча гаряча лінія

Карта відвідування

лічильник відвідувань