Последние новости

03.06.2020
Школярі-стипендіати 2020 року
Павло Царук Подробнее
01.06.2020
З думкою про дітей
Проєкт учнів 2А класу "Українська сорочка - наш оберіг" Подробнее
31.05.2020
Талановиті діти – майбутнє України
Майстер-класи до Дня захисту дітей Подробнее
Все новости

Календар школяра

Пошук по сайту

Карта відвідування

лічильник відвідувань

Вхід для користувачів


Комплекс MULTIMIND

17.04.2019 | Просмотров: 458

   На базі Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Прилуцької міської ради Чернігівської області відбулося міське методичне об’єднання вчителів 1-х класів міста Прилуки. Члени МО знайомилися з тренажером, який презентувала вчитель 1-В класу Ратушняк І.В. Новітній пристрій надала компанія «БМС ТЕХНО». Це унікальний продукт на території України – мультифункціональний апаратно-програмний комплекс MultiMind (виробництво Ізраїль).
   MultiMind – інтегроване розвиваюче середовище, що розраховане на дітей молодшого шкільного віку (6 - 9 років) і включає в себе мультимедійне програмне забезпечення, інтерактивний робочий стіл для групової роботи, а також дидактичні матеріали, аксесуари, посібник для вчителя з детальними планами уроків. Все це створює комплексне освітнє середовище, в центрі якого знаходиться дитина. Уроки та завдання системи Multimind розроблені досвідченими викладачами. MultiMind складається з восьми тематичних модулів, що охоплюють основні напрямки освітньої програми початкової школи, а саме математики, інтегрованого курсу «Я досліджую світ», основ комп’ютерних знань тощо. Барвиста анімація та графіка дозволяють створити захоплююче навчальне середовище в класі. Кумедні герої MultiMind заохочують дітей до групової роботи, тим самим стимулюючи розвиток комунікативних і соціальних компетенцій.

   Ірина Василівна та її учні показали на практиці використання багатьох прийомів даного тренажера. Гості висловили захоплення презентованим продуктом.

   

Інтернет-олімпіадиПосилання

Національна дитяча гаряча лінія


Конкурси