Останні новини

14.12.2018
Виготовлення новорічних іграшок
Майстер-клас Детальніше
12.12.2018
Результати олімпіад
Таблиці результатів Детальніше
09.12.2018
Ми розумні та талановиті
Тиждень початкової школи Детальніше
Всі новини

Календар школяра

Пошук по сайту

Карта відвідування

лічильник відвідувань

Вхід для користувачів


Настановна сесія для вчителів, які працюватимуть в 1 класах за новим Держстандартом у 2018-2019 н.р

23.02.2018 | Переглядів: 707

20 та 21 лютого 2018 року на базі Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені І.Я.Франка відбулася настановна очна сесія підвищення кваліфікації педагогічних працівників для вчителів із початкової освіти, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році.

Навчання для вчителів м. Прилук, Прилуцького, Варвинського, Ічнянського, Срібнянського, Талалаївського районів та Парафіївської ОТГ проводили тренери  Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Бондаренко Олена Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, та Бойко Ольга Миколаївна, учитель із початкової освіти, які попередньо  пройшли навчання з підготовки тренерів при ЧОІППО імені К.Д. Ушинського.

Тренери  навчали педагогів азам Нової української школи, розглядали  питання, які допоможуть  реалізувати Державний стандарт початкової загальної освіти та Типову освітню програму, знайомили з особливостями організації освітнього середовища, на конкретних прикладах розглядали застосування інтегрованого підходу до навчання, методику компетентнісного навчання. Учасники настановної сесії  переконалися, що групові форми роботи – це світова практика. Тому замало лише формування знаннєвого компоненту, потрібний діяльнісний підхід для застосування знань на практиці. Учителі випробовували все нове на собі: і ранкові кола, і щоденники вражень, а форми роботи, запропоновані тренерами, не залишили нікого байдужими.

Продовження підвищення кваліфікації педагогічних працівників відбудеться в березні та червні 2018 року.


Інтернет-олімпіадиПосилання

Національна дитяча гаряча лінія

Конкурси