Останні новини

21.06.2018
Результати ДПА у формі ЗНО
Оцінка за державну підсумкову атестацію з української мови, математики, англійської мови, біології, історії України, географії, фізики, хімії Детальніше
18.06.2018
Протокол 10_2018
Протокол 10_2018 Детальніше
15.06.2018
Звіт директора школи
    Детальніше
Всі новини

Календар школяра

Пошук по сайту

Карта відвідування

лічильник відвідувань

Вхід для користувачів


Про переведення учнів 1-8, 10 класів

09.06.2017 | Переглядів: 1265

ПРОТОКОЛ №8  засідання педагогічної ради

Прилуцької  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №7

Прилуцької міської ради Чернігівської області

  м. Прилуки

06 червня 2017 року

 Голова – Зуб В.В.,  директор школи.

Секретар – Каліш В.М., учитель англійської мови та зарубіжної літератури.

Присутні: 41 чол. (додаток №1)

 Порядок денний:

  1. Про створення комісії по вирішенню спірних питань, що виникають під час переведення до наступного класу або при вибутті із загальноосвітнього навчального закладу. (Василюк С.М.)
  2. Про переведення учнів (вихованців) ЗНЗ до наступного класу (1-8, 10 кл.) (Зуб В.В.)
  3. Про нагородження похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» учнів 3-8 та 10 класів, які  мають високі досягнення (10-12 балів) з усіх предметів за 2016-2017 навч.рік (Василюк С.М.)
  4. Про видачу табеля успішності за результатами річного оцінювання за курс 10 класу учню-екстерну Гриню Івану Андрійовичу та за курс 2 класу учениці-екстерну Малішевській Харитині Тахирівні. (Зуб В.В.)
  5. Про створення класу з поглибленим вивченням математики. (Василюк С.М.)
  6. Про ознайомлення з навчально-виховним проектом з навчально-патріотичного виховання «Україна починається з тебе» (Братель Л.В.)

 2.. СЛУХАЛИ:

Зуба В.В. – директора загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 7, який  висвітлив інформацію про переведення учнів 1-8-х класів, 10-х класів до наступного класу, зокрема ознайомив із основними пунктами наказу Міністерства освіти та науки України  № 762 від 14 липня 2015 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за №924/27369 Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу,

 УХВАЛИЛИ:

  1. Перевести учнів 1-А класу Бабіча Даніїла, Боровик Аліну, Бута Нікіту, Вареника Олександра, Васильця Данила, Гладченко Оксану, Глуховцову Діану, Гмирянську Анастасію, Гринь Маргариту, Дробот Дарину, Дяченка Тимофія, Заяц Дарю, Коваленко Олександру, Лисенка Максима, Литвиненко Каріну, Лідіну Софію, Лямича Дмитра, Матухна Нікіту, Маценка Кирилу, Михайліченка Ростислава, Моренець Марію, Носанчука Євгенія, Сакадьола Кирила, Стеценко Марію, Тарнопольську Анастасію, Трейзуб Ірину, Фуса Кирила, Хорта Максима, Худенка Єгора, Шелестюка Дениса, Шелестюка Максима, Шкарупу Тетяну до 2-А класу.
  2. Перевести учнів 1-Б класу Бабяка Дмитра, Белюженка Богдана, Васіна Андрія, Віткус Крістіну, Говоруху Іллю,  Декуша Костянтина, Деркача Тараса, Діденко Євгенію, Дяченко Діану, Задорожка Володимира, Задорожка Івана, Кажукала Владислава, Казакова Володимира, Капранова Максима, Коротун Дарину, Коцюбинську Владиславу, Кресан Софію, Михайлова Єгора, Мозгового Богдана, Пащенка Гліба, Пережигіна Богдана, Пильник Ілону, Полоз Катерину, Рубан Марію, Созінову Тамілу, Соколову Валерію, Харченко Яну, Цапенка Артема, Чинчик Анну, Шанчука Максима, Шаповала Арсенія, Шелест Анастасію, Яременко Вікторію, Ярмоленка Єгора до 2-Б класу.
  3. Перевести учнів 1-В класу Бєлову Анжеліку, Василевича Дмитра, Власову Ольгу, Гембу Артема, Гущенка Данила, Дядю Дмитра, Зарубу Софію, Киричок Марію, Козела Дениса, Кононенка Нікіту, Крамарчук Ангеліну, Литовченка Владислава, Міщенка Олександра, Наумову Анастасію, Нощенка Тараса, Пасічного Олексія, Пропой Тамілу, Рибалку Анастасію, Сидоренка Максима, Сизову Анну, Суліму Аліну Сурікову Анну, Ткаченка Іллю, Тригуба Владислава, Тулюлю Марину, Усенка Михайла, Цукора Євгена, Черномаза Євгена, Щербину Мілену до 2-В класу.
  4. Перевести учнів 2-А класу Бонтуша Іллю, Братицю Дарю, Бурлаку Ярослава,  Гордієнко Анастасію, Граматкову Анастасію, Дудку Крістіну, Дяченка Івана, Засіменка Богдана, Коваленка Кіріла, Козлову Карину, Кравченко Софію, Легушенко Вікторію, Ляшенка Антона, Немідько Вікторію, Новака Максима, Носка  Максима, Олійник Поліну, Опанасенка Владислава, Приходька Владислава, Роліка Антона, Солдецьку Орину, Травецьку Маргариту, Шевель Мирославу, Шияна Олександра, Шкібтан Анастасію, Ярошенка Єгора до 3-А класу.
  5. Перевести учнів 2-Б класу Братель Вікторію, Володимирову Анастасію, Гороха Артема, Даценко Лілію, Деканову Анастасію, Драницю Анну, Євдокимова Іллю, Євтешенка Дениса, Завгородню Поліну, Зуєву Дарину, Ілляшенко Софію, Клишу Анну, Ковалівського Петра, Конопляника Богдана, Криворучко Яну, Кулія Даніїла, Лавровського Артура, Лінника Богдана, Маценко Вікторію, Маценко Кіру, Мозу Аліну, Оніщенка Богдана, Погребняка Павла, Поліщук Каріну, Приступу Євгенія, Пузиренка Євгенія, Стеценко Аміну, Шендрік Поліну, Шендріка Ростислава, Яроша Артема до 3-Б класу.
  6.  Перевести учнів 3-А класу Бабік Вікторію, Буряк Дарю, Гончарова Нікіту, Гуцуляк Кіру, Давиденка Євгена, Даценка Максима, Зубка Максима, Ільницького Олексія, Кузнєцова Дмитра, Марченко Олександру, Моренець Анну,  Оніщенко Дарину, Павлюк Катерину, Пальоху Іллю, Пащенко Ганну, Пехенька Євгена, Пехенька Романа, Плаксу Валерію, Пресіч Віолетту, Савченко Альону, Сенчук Юлію, Сілова Максіма, Сім’ячка Антона, Харченка Нікіту,  Хитру Ліну, Хоружого Михайла, Чорномаз Анну, Штагу Івана, Якименко Вікторію,  Яківчика Ярослава до 4-А класу.
  7. Перевести учнів 3-Б класу Аландаренко Софію, Бакуна Ярослава, Баранкову Єлизавету, Бас Олесю, Березенця Назара, Вєхова Олексія, Виноградову Софію,  Власову Олександру, Гайдаєнко Діану, Дорошенко Вікторію, Зорю Максима, Ільченка Івана, Каленіченко Діану, Каліш Анну, Каліш Катерину, Кичу Богдана, Котеленця Артема, Краснощока Данила, Ленець Івана, Мединського Андрія, Никончук Лілію, Павлик Яну, Панченка Кіріла, Поїзд Катерину, Поліщука Владислава, Правдивця Олексія, Супрун Дарину, Топія Миколу, Тримпола Владислава,  Чуприну Тараса, Шинкаренка Богдана, Шульгу Артема до 4-Б класу.
  8. Перевести учнів 4-А класу Альошина Кіріла, Бенюх Юлію, Биховську Ірину, Ведмідську Марію, Говядінова Валерія, Грону Марію, Журавель Владислава, Заболотнього Олександра, Іващенка Ярослава, Ковальчук Оксану, Коломай Ангеліну, Кузьменка Микиту, Литовченко Ольгу, Ляшенко Тетяну, Морщак Валентину, Пилипчука Іллю, Пироженко Любов, Саєнка Владислава, Серпутька Олександра, Силку Анну, Твардовську Марію, Фабриченка Артура, Фененка Дениса, Фурсу Сніжану, Шашкову Анну до 5-А класу.
  9. Перевести учнів 4-Б класу Горкавого Дмитра, Зіновьєву Ольгу, Капущак Анастасію, Каштильяна Назара, Каштильяна Нікіту, Кібальника Артема, Климуху Максима, Корнієнка Антона, Костюченка Віталія, Лущан Вероніку, Макушненко Михайлину, Малишевського Петра, Миколюк Олександру, Полякову Мар’яну, Сегеду Ангеліну, Чуб Софію, Юрченко Єлизавету,  Якимів Альону до 5-Б класу.
  10. Перевести учнів 5-А класу: Афанасьєву Софію, Дитиненко Анну, Запарова Максима,  Коковіна Андрія, Кравченка Сергія,  Кравчину Аліну, Кривця Андрія, Кулика Іллю, Курлюка Дмитра, Левченка Романа, Науменка Віталія, Палажченка Дмитра, Подружина Нікіту, Проценка Тимофія,  Радуса Олександра,  Резвін Дар'ю, Самойленка Олександра, Сидоренко Софію, Степаненко Анастасію, Сторчака Даніїла, Супруненка Максима,  Тарасенко Анну, Трофименка Максима,  Холода Андрія, Циганка Богдана, Черновола Максима, Чоботок Олександру, Шелєпова Дениса до 6-А класу.
  11. Перевести учнів 5-Б класу: Абрамкіна Данила,  Алексєєва Даніла,  Барана Ярослава, Ващенко Анастасію,  Гайдая Владислава, Гайдука Микиту, Гембу Ярослава,  Глуховцова Максима, Гнелицю Наталію, Дмітрієва Антона, Калашника Олександра,  Кубрак Крістіну, Кубрака Олександра, Ляшенка Андрія,  Пасічного Станіслава,  Паталаху Антона, Платова Олексія,  Савченка Максима, Соловйову Вероніку,  Тарасенко Яну,  Теплова Микиту, Ткача Сурена, Трішину Олександру, Федіну Ангеліну, Харкаву Дар'ю,  Чернявську Апполінарію, Юрченка Артема до 6-Б класу.
  12. Перевести учнів 5-В класу: Берлінську Анну, Герась Валерію, Драган Поліну, Замигу Дар'ю, Каленика Валентина, Караулову Дар'ю, Кодола Ярослава, Крила Сергія, Лесенка Дмитра, Лисенко Ірину, Ляшенко Тетяну, Манжолу Марину, Метіля Давида, Микитченка Антона, Мируна Максима, Оніщенко Валерію, Пироженко Любов, Попова Владислава, Сікалову Анастасію, Ступак Катерину, Ткаченка Романа, Харченко Вікторію, Яременка Артема, Яременко Інну, Яцун Валерію до 6-В класу.
  13. Перевести учнів 6-А класу: Барнаша Івана, Барнаш Марію, Бутко Катерину, Гавриш Богдану, Гавриш Діану, Гмирю Романа, Даммера Дмитра, Дєлянова Антона,  Задніченка Дмитра, Козинця  Даніїла,  Копотієнка Ростислава, Котеленець Валерію, Левченко Владу,  Литовченко Анну, Люльку Владислава, Малишевску Есміральду, Мариноху Дмитра, Оробей Маргариту, Пирога Олексія, Резвін Катерину, Рубан Анну, Семенець Анастасію, Сєду Анастасію,  Скороход Анастасію, Скрипку Максима, Сутченко Тетяну,  Тисенко Ангеліну, Щепаліна Андрія, Януша Дмитра до 7-А класу.
  14. Перевести учнів 6-Б класу   Белюженка Івана, Бутенка Владислава, Волкова Владилава, Грищенка Макима, Дзеціну Дарю, Дорошенка Олексія, Дубіль Валерію, Євмещенко Катерину, Івченко Марію, Іпатова Івана, Климака Богдана, Лежавського Артура, Ляшенка Івана, Онісяра Дениса, Пащенко Богдану, Погорєлова Вадима, Редько Валентину, Скрипку Владислава, Спіцину Альону, Ткаченко Анну,  Циганка  Сергія, Щербину Руслана, Юрченка Олександра до 7-Б класу.
  15. Перевести учнів 7-А класу: Бабик Дарину, Бабка Антона,  Бернадську Анну, Білоус Анжелу, Босак Євгенію, Бута Нікіту,  Ведмідського Назара, Волвенка Антона,  Деміхову Каріну, Дитиненко Світлану, Жованика Тараса, Задорожнього Дмитра, Кардаша Євгена, Карнауха Івана, Кашпура Семена,  Кузнєцова Олексія,  Перепелюка Єгора, Похилого Станіслава, Самко Дар’ю, Селезька Андрія, Сенчука Олексія, Скляр Ангеліну, Сочивець Вікторію, Степаненко Вікторію, Страхову Катерину, Стригун Валерію,  Фесик Аліну , Харечка Олександра, Холоднову Марію, Худенка  Андрія, Щербину Ангеліну до 8-А класу.
  16. Перевести учнів 7-Б класу: Весненка Олександра, Видиш Аліну, Гайдаєнка Богдана, Діденка Андрія, Зайковську Анастасію, Колодія Тимофія, Леонова Дениса, Лисенко Марію, Москальця Дмитра, Переяславську Каріну, Пірковського Богдана, Пугача Івана, Росса Антона, Ситого Станіслава, Ситченка Сергія, Федіна Олександра, Шикунова Анатолія до 8-Б класу.
  17. Перевести учнів 8-А класу: Алещенка Сергія, Аннич Аліну,  Білецького Кирила, Бурмаку Назара, Гмирю Ольгу, Доленка Артема, Ейзерман Маріанну,  Забіяку Олександра, Калюжного Іллю, Коротич Ангеліну,  Ляшенко Лідію,  Матвієць Валерію, Новака Дмитра, Овдієнка Дмитра, Пехенька Олександра, Пушкаренко Дар’ю, Рудоміну Марину, Рязанову Ганну, Сердюк Богдану,  Скорика Микиту, Споду Олександра, Тимченка Богдана, Філозопа Дениса, Царука Павла, Шепетько Валерію, Шила Романа  до 9-А класу.
  18. Перевести учнів 8-Б класу: Астаніну Валерію, Афрікян Марію, Боровик Вікторію, Ведмідського Артема, Дерев’янко Дар’ю, Житченко Яну, Каленіченко Вікторію, Ковнацького Дениса, Колодуба Олександра, Кравченка Юрія, Литовченка Микиту, Мандру Олега, Науменко Вероніку, Полоз Катерину, Реваненко Камілу, Саченко Оксану, Сім’ячко Анастасію, Тригуба Романа, Ушенка Дмитра, Харченко Яну, Цибенка Богдана до 9-Б класу.
  19. Перевести учнів 10 класу Алєксєєва Артема, Борзакова Андрія, Вздорову Оксану, Глущенко Олену, Гончаренка Дмитра, Гуржій Вікторію, Дегтяра Олександра, Дорошенка Дмитра, Каїку Олександра, Крило Вікторію, Куліша Андрія, Пошкурлата Максима, Правдивець Вероніку, Руденка Ярослава, Світловського Филиппа, Сивочку Степана, Сім’ячко Ганну, Темчура Богдана, Терещенка Станіслава, Федоренка Максима, Федосенка Назара, Фесика Олександра, Хоружу Тетяну, Черню Андрія, Чоботок Тетяну, Яцун Ольгу до 11 класу.

 Голосування:  за – 41 чол.


Інтернет-олімпіади



Посилання





Національна дитяча гаряча лінія

Конкурси