Останні новини

21.09.2018
Хай буде мир у всьому світі
Міжнародний день миру Детальніше
21.09.2018
Міжнародний день миру
Малюнок на асфальті Детальніше
18.09.2018
Урок мужності
   Детальніше
Всі новини

Календар школяра

Пошук по сайту

Карта відвідування

лічильник відвідувань

Вхід для користувачів


Про переведення учнів 1_2_3_4_5_6_7_8_10

09.06.2016 | Переглядів: 8101

Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

ПРОТОКОЛ   8 від 06.06.2016 р.

Голова — Зуб В.В.

Секретар  -  Каліш В.М.
Присутні – 42 чол.:

 Порядок денний:    

1. Про нагородження Похвальними листами за високі навчальні досягнення учнів 2-8, 10-их класів.

2. Про перевід учнів 1-8 класів, 10-их класів до наступних.

3. Про виключення Транцової Ганни зі списку учнів школи.

 2. СЛУХАЛИ:

Зуба В.В. – директора загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 7, який  висвітлив інформацію про переведення учнів 1-8-х класів, 10-х класів до наступного класу, зокрема ознайомив із основними пунктами наказу Міністерства освіти та науки України  № 762 від 14 липня 2015 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за №924/27369 Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу,

 УХВАЛИЛИ:

  1. Перевести учнів 1-А класу Бонтуша Іллю, Братицю Дарю, Бурлаку Ярослава, Гондусову Вероніку, Гордієнко Анастасію, Граматкову Крістіну, Дяченка Івана, Засміченка Богдана, Коваленка Кіріла, Козлову Карину, Кравченко Софію, Легушенко Вікторію, Ляшенка Антона, Новака Максима, Носка  Максима, Олійник Поліну, Приходька Владислава, Роліка Антона, Травецьку Маргариту, Халілову Анастасію, Шевель Мирославу, Шияна Олександра, Шкібтан Анастасію, Ярошенка Єгора до 2-А класу.
  2. Перевести учнів 1-Б класу Володимирову Анастасію, Гороха Артема, Даценко Лілію, Деканову Анастасію, Драницю Анну, Євдокимова Іллю, Євтешенка Дениса, Зуєву Дарину, Ілляшенко Софію, Клишу Анну, Ковалівського Петра, Конопляника Богдана, Криворучко Яну, Кулія Даніїла, Лавровського Артура, Лінника Богдана, Маценко Вікторію, Маценко Кіру, Мозу Аліну, Оніщенка Богдана, Погребняка Павла, Поліщук Каріну, Приступу Євгенія, Пузиренка Євгенія, Стеценко Аміну, Шендрік Поліну, Шендріка Ростислава, Яроша Артема до 2-Б класу.
  3.  Перевести учнів 2-А класу Бабік Вікторію, Бакуна Ярослава, Буряк Дарю, Гончарова Нікіту, Гуцуляк Кіру, Даценка Максима, Зубка Максима, Кузнєцова Дмитра, Марченка Олександра, Оніщенко Дарину, Павлюк Катерину, Пащенко Ганну, Пехенька Євгена, Пехенька Романа, Плаксу Валерію, Пресіч Віолетту, Савченко Альону, Сенчук Юлію, Сілова Максіма, Сім’ячка Антона, Харченка Нікіту, Хитру Ліну, Хоружого Михайла, Черномаз Анну,  Шевченка Олександра, Штагу Івана,  Яківчика Ярослава до 3-А класу
  4. Перевести учнів 2-Б класу Власову Олександру, Гайдаєнко Діану, Дорошенко Вікторію, Каленіченко Діану, Каліш Анну, Каліш Катерину, Краснощока Данила, Ленець Івана, Мединського Андрія, Никончук Лілію, Павлик Яну, Пальоху Іллю, Поїзд Катерину, Поліщука Владислава, Радченка Романа, Сич Дарину, Топій Миколу, Чуприну Тараса, Шинкаренка Богдана, Шульгу Артема до 3-Б класу.
  5. Перевести учнів 2-В класу Аландаренко Софію, Баранкову Єлизавету, Бас Олесю, Березенець Назара, Вєхова Олексія, Виноградову Софію, Давиденка Євгена, Зебницького Владислава, Зорю Максима, Ільницького Олексія, Кичу Богдана, Котеленця Артема, Ленця Максима, Моренець Анну, Панченка Кіріла, Тримпола Владислава, Харченка Тимура, , Якименко Вікторію до 3-В класу.
  6. Перевести учнів 3-А класу Альошина Кіріла, Бенюх Юлію, Биховську Ірину, Ведмідську Марію, Говядінова Валерія, Грону Марію, Журавель Владислава, Заболотнього Олександра, Іващенка Ярослава, Іщенко Маргариту, Ковальчук Оксану, Коломай Ангеліну, Кузьменка Микиту, Литовченко Ольгу, Ляшенко Тетяну, Морщак Валентину, Пилипчука Іллю, Пироженко Любов, Саєнка Владислава, Серпутька Олександра, Силку Анну, Твардовську Марію, Фабриченка Артура, Фененка Дениса, Фурсу Сніжану, Шашкову Анну до 4-А класу.
  7. Перевести учнів 3-Б класу Зіновєву Ольгу, Капущак Анастасію, Кібальника Артема, Климуху Максима, Корнієнка Антона, Костюченка Віталія, Лущан Вероніку, Макушненко Михайлину, Малишевського Петра, Миколюка Олександру, Полякову Мар’яну, Сегеду Ангеліну, Чуб Софію, Юрченко Єлизавету,  Якимів Альону до 4-Б класу.
  8. Перевести учнів 4-А класу: Афанасьєву Софію, Візіра Віталія, Дитиненко Анну, Запарова Максима, Караулову Дар’ю,  Коковіна Андрія, Кравченка Сергія, Кравчину Аліну, Кривець Андрія, Кулика Іллю, Курлюка Дмитра, Левченка Романа, Науменка Віталія, Палажченка Дмитра, Подружина Нікіту, Проценка Тимофія,  Радуса Олександра,  Резвін Дар'ю, Росподнюк Дарину, Самойленка Олександра, Сидоренко Софію, Степаненко Анастасію, Супруненка Максима, Тарануць Антона,  Тарасенко Анну, Трофименка Максима,  Холода Андрія, Циганка Богдана, Черновіла Максима, Чоботок Олександру, Шелєпова Дениса до 5-А класу.
  9. Перевести учнів 4-Б класу: Абрамкіна Данила, Алексєєва Даніла,  Барана Ярослава,  Гайдая Владислава, Гайдука Микиту, Глуховцова Максима, Гнелицю Наталію, Дмітрієва Антона, Калашника Олександра, Карнауха Євгенія,  Кубрак Крістіну, Кубрака Олександра, Левенко Поліну, Пасічного Станіслава, Пасічника Микиту, Паталаху Антона, Платова Олексія, Распутіна В'ячеслава, Савченка Максима, Соловйову Вероніку,  Тарасенко Яну,  Трішину Олександру, Федіну Ангеліну, Харкаву Дар'ю,  Чуйко Яну, Шинкаренка Павла, Ягодку Артема до 5-Б класу.
  10. Перевести учнів 5-А класу: Барнаша Івана, Барнаш Марію, Бутко Катерину, Гавриш Богдану, Гавриш Діану, Гмирю Романа, Даммера Дмитра, Дєлянова Антона,  Задніченка Дмитра, Козинця  Даніїла,  Копотієнка Ростислава, Котеленець Валерію, Левченко Владу,  Литовченко Анну, Люльку Владислава, Малишевску Есміральду, Мариноху Дмитра, Оробей Маргариту, Резвін Катерину, Рубан Анну, Семенець Анастасію, Сєду Анастасію,  Скороход Анастасію, Скрипку Максима, Сутченко Тетяну,  Тисенко Ангеліну, Щепаліна Андрія, Януша Дмитра до 6-А класу.
  11. Перевести учнів 5-Б класу   Белюженка Івана, Бутенка Владислава, Волкова Владилава, Грищенка Макима, Дорошенка Олексія, Дубіль Валерію, Євмещенко Катерину, Івченко Марію, Іпатова Івана, Климака Богдана, Лежавського Артура, Ляшенка Івана, Онісяра Дениса, Пащенко Богдану, Погорєлова Вадима, Редько Валентину, Скрипку Владислава, Спіцину Альону, Ткаченко Анну,  Циганка  Сергія, Чайковського Дениса, Чорнодіда Ярослава, Щербину Руслана, Юрченка Олександра до 6-Б класу.
  12. Перевести учнів 6-А класу: Бабик Дарину, Бабка Антона,  Білоус Анжелу, Босак Євгенію, Ведмідського Назара, Волвенка Антона, Бута Нікіту, Деміхову Каріну, Дитиненко Світлану, Жованика Тараса, Задорожнього Дмитра, Кардаша Євгена, Карнауха Івана, Кашпура Семена,  Кузнєцова Олексія, Леуту Діану, Перепелюка Єгора, Похилого Станіслава, Самко Дар’ю, Селезька Андрія, Сенчука Олексія, Скляр Ангеліну, Сочивець Вікторію, Степаненко Вікторію, Страхову Катерину, Стригун Валерію,  Фесик Аліну , Харечка Олександра, Холоднову Марію, Худенка  Андрія, Щербину Ангеліну до 7-А класу.
  13. Перевести учнів 6-Б класу: Бернадську Анну, Бутейко Валерію, Весненка Олександра, Видиш Аліну, Гайдаєнка Богдана, Діденка Андрія, Зайковську Анастасію, Зуєва Дмитра,  Колодія Тимофія, Лисенко Марію, Москальця Дмитра, Переяславську Каріну, Пірковського Богдана, Пугача Івана, Росса Антона, Ситого Станіслава, Ситченка Сергія, Федіна Олександра, Шикунова Анатолія до 7-Б класу.
  14. Перевести учнів 7-А класу: Алещенка Сергія, Аннич Аліну,  Білецького Кирила, Бурмаку Назара, Гмирю Ольгу, Доленка Артема, Забіяку Олександра, Калюжного Іллю, Квасніцьку Еліну, Коротич Ангеліну,  Ляшенко Лідію,  Матвієць Валерію, Новака Дмитра, Овдієнка Дмитра, Пехенька Олександра, Пушкаренко Дар’ю, Рудоміну Марину, Рязанову Ганну, Сердюк Богдану,  Скорика Микиту, Споду Олександра, Тимченка Богдана, Філозопа Дениса, Царука Павла, Шепетько Валерію, Шило Романа  до 8-А класу.
  15. Перевести учнів 7-Б класу: Астаніну Валерію, Афрікян Марію, Боровик Вікторію, Ведмідського Артема, Дерев’янко Дар’ю, Житченко Яну, Каленіченко Вікторію, Ковнацького Дениса, Колодуба Олександра, Кравченка Юрія, Литовченка Микиту, Мандру Олега, Науменко Вероніку, Полоз Катерину, Реваненко Камілу, Саченко Оксану, Сім’ячко Анастасію, Тригуба Романа, Ушенка Дмитра, Харченко Яну, Цибенка Богдана до 8-Б класу.
  16. Перевести учнів 8-А класу: Алексєєнка Олега, Андреєву Катерину, Богдана Олександра, Боклаг Діану,  Бурлаку Максима, Грубова Владислава, Деркач Валерію, Зорю Євгенію, Зоця Романа, Кубрак Ангеліну,  Лесенко Вікторію, Маркович Діану, Матченко Катерину, Моклякову Аліну, Міхна Максима,  Ріду АПанченко Анастасію,  Попова Артема,  Пуховець Анастасію, Ріду Аміну, Рябошапку Владислава, Рябуса Андрія,  Ткачову Яну, Тюню Єгора, Чуприну Марію, Шкурата Кирила, Шульгу Альону, Шурхал Тетяну, Юрченко Яну до 9-А класу.
  17. Перевести учнів 8-Б класу: Богдана Романа, Веременка Дмитра, Волкову Мирославу, Гайдаєнка Олександра, Герасименко Ганну, Герасименка Віталія, Герасименка Владислава,  Гладенького Володимира, Дзядченко Анну, Дигала Володимира, Дубка Андрія, Дуку Олену,  Дядю Дарину, Журавель Анастасію,  Касьяна Всеволода, Козик Олександру, Кравченко Катерину, Кузьменко Ольгу, Линник Анастасію, Макаренко Анастасію, Мединську Яну, Нікольську Діану, Отроша Дмитра, Рудковську Анну, Сидоренка Андрія, Сича Станіслава, Склярову Аліну, Травецьку Єлизавету, Філіпову Євгенію, Шереметова Станіслава,  Шуляка Бориса, Ярмака Дмитра, Ярошенка Кирила, до 9-Б класу.
  18. Перевести учнів 10-А класу: Беркозу Андрія,  Вареник Наталію, Василюка Богдана, Волвенка Івана, Вербняк Олександру, Гіль Катерину, Демченко Лідію, Карпєєву Яну, Кобзисту Анну, Кравченко Катерину, Кузьмішина Кирила, Лихацького Максима, Мариноху Сергія, Миколенкуа Миколу, Мініну Ангеліну, Петрик Яну, Резвін Ганну, Трояна Кирила,  Чумачок Дарью, Шестерньову Любов, Шестерньову Олену, Яценка Вадима  до 11-А класу.
  19. Перевести учнів 10-Б класу: Антоненка Максима, Богомякова Євгенія, Дуба Олександра, Завалова Микиту, Кисіля Дмитра, Куник Анастасію, Легушенко Юлію, Марченка Віталія,  Мотяш Ганну, Примеру Каріну, Ситченко Марію, Ситченка Михайла, Цапенко Валерію, Царука Олександра, Юрченко Дар'ю до 11-Б класу.
  20. Перевести учня 4-Б класу Ткача Сурена на індивідуальну форму навчання відповідно до пункту 6 Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу та за згодою батьків.

Голосування: 42 – за

 Голова педагогічної ради      ___________                В.В.Зуб

Секретар педагогічної ради    __________                В.М.Каліш

 

 


Інтернет-олімпіади



Посилання





Національна дитяча гаряча лінія

Конкурси