Календар школяра

Пошук по сайту

Карта відвідування

лічильник відвідувань

Вхід для користувачів


Загальнодержавне моніторингове дослідження

23.05.2024 | Переглядів: 44

Другий рік поспіль наш ліцей відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України долучався до проведення загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану. Метою проведення цього заходу є відстеження ймовірних змін у результатах навчання учнів 6 та 8 класів з української мови та математики.  Моніторинг проводився в 6-му та 8-му класах у комп’ютерному форматі з допомогою платформи «Всеукраїнська школа онлайн» за технологією, розробленою Державною службою якості освіти.
Проведенню такого відповідального заходу передувала серйозна підготовка: навчання та інструктажі  для відповідальної особи, інструкторів та технічного адміністратора; реєстрація учнів 6б та 8б класів на платформі ВШО; проведення пробних тестувань з математики для учнів 6 Б класу та з української мови для учнів 8 Б класу. Відповідно до визначеного графіку тестування з математики відбулося 14 травня, з української мови – 21 травня. Тест з української мови для 6 класу складався з 3 частин, на виконання кожної було передбачено по 30 хв.; тест для 8 класу складався з 3 частин, на виконання яких передбачено по 30 хв або 40 хв. Тест з математики для 6 класу складався з 2 частин, на виконання кожної було передбачено по 30 хв.; тест з математики для 8 класу складався з 3 частин: алгебра - 2 частини, геометрія – 1 частина. На виконання кожної частини також було передбачено по 30 хв. За проведенням процедури моніторингового дослідження очно спостерігали експерти територіального органу Державної служби якості освіти.
Завдяки злагодженій та відповідальній роботі команди в складі відповідальної за проведення С. Василюк,  технічного адміністратора С. Бондаренка, інструкторів В. Данильченко, А. Іванової, Д. П’ятигорця та М. Якименко моніторингове дослідження в закладі відбулося на належному рівні з урахуванням безпекової ситуації та психологічного комфорту здобувачів освіти.


Інтернет-олімпіадиПосилання

Національна дитяча гаряча лінія


Конкурси