Останні новини

26.09.2023
Вибори отамана «Козацької республіки»
Учнівське самоврядування – в дії Детальніше
25.09.2023
Офіційна позиція Міністерства освіти і науки України
щодо обмежень на відвідування дитячих закладів без щеплень проти кору Детальніше
21.09.2023
21 вересня - Міжнародний день миру
Святковий календар Детальніше
Всі новини

Календар школяра

Пошук по сайту

Карта відвідування

лічильник відвідувань

Вхід для користувачів


Прощавай, «Букварику»

30.05.2023 | Переглядів: 143

Перший клас -  це завжди випробування, як для батьків, так і для дітей, подорож у нове, незвідане. Найпершим і вірним помічником у цій пригоді для кожного першокласника є перша навчальна книга - Буквар! Ні для кого ні секрет, що свято букваря -  це перший, серйозний крок у навчанні, який піднімає кожного учня на вищу сходинку .

Сьогодні, 30 травня,  у ліцеї відбулося справжнє святкове шоу - Свято Букваря! Учні 1-А та 1-Б класів представили загальній увазі концертну програму, взяли участь у святковому квесті, отримали вітання та посвідчення "Прочитав букварик".

Наші юні ліцеїсти вирушили в пригоду, побували на  різних станціях, відповіли на безліч запитань та виконали чарівні завдання.

Це чудове дійство підготували педагог-організатор Лариса Коломійченко, класні керівники 1А та 1Б класів Ольга Бойко та Ірина Ратушняк, учень 5А класу Дмитро Іванов та юні ліцеїсти нашого навчального закладу.

Ще раз вітаємо всіх першокласників зі Святом Букваря! Ми бажаємо Вам успіхів у навчанні, багато ентузіазму та гарного настрою. Ви - наше найкраще майбутнє .

З повагою, ліцеїсти 11-х класів.


Інтернет-олімпіадиПосилання

Національна дитяча гаряча лінія


Конкурси