Latest News

13.07.2018
УВАГА КОНКУРС!
Оголошення про конкурс на заміщення посади директора Детальніше
29.06.2018
Пізнай свою Україну
Екскурсійний тур Детальніше
21.06.2018
Результати ДПА у формі ЗНО
Оцінка за державну підсумкову атестацію з української мови, математики, англійської мови, біології, історії України, географії, фізики, хімії Детальніше
Всі новини

Календар школяра

Пошук по сайту

Карта відвідування

лічильник відвідувань

Вхід для користувачів


Делегати обласного пленуму Профспілки працівників освіти і науки України у нашій школі

01.06.2017 | Views: 1254

       1 червня 2017 року Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 приймала делегатів обласного пленуму Профспілки працівників освіти і науки України.

      Зустріли шанованих гостей  на подвір’ї школи хлібом – сіллю на вишиваному рушнику. Зробили фото напам’ять біля пам’ятника Т. Г.Шевченку. Заступник  директора з навчально-виховної роботи Василюк С. М. розказала присутнім історію нашої школи. Потім директор школи Зуб В. В. провів екскурсію по школі.  Гості з великим інтересом оглянули класні кабінети, стенди, профспілковий куточок.

    У комп’ютерному класі вчитель інформатики Бондаренко С.М. ознайомив учасників пленуму з матеріалами  сайту школи, з можливостями системи Net школа України, з  роботою колективу  у напрямку використання під час уроків та у виховній роботі  інформаційно-комунікативних технологій.

       Про конкретні досягнення учнів та вчителів школи за навчальний рік розказав  директор школи. Він наголосив, що школа щороку займає лідируючі позиції за результатами предметних олімпіад у області. 

      Сторінку профспілки на сайті  Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 проедставила Голова ПК Бойко О. М. Вона  коротко зупинитися на ключових моментах успіху у роботі профспілки, наголосила, що девізом спільної роботи профспілково комітету та адміністрації є слова «В єдності наша сила».

         Кожному з гостей  на згадку про зустріч вручили інформаційні  флаєри, ювілейний випуск шкільної газети «Сім@я», фото, зроблене на початку прийому делегації.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері дружнього спілкування.


Інтернет-олімпіадиПосилання

Національна дитяча гаряча лінія

Конкурси