Latest News

17.04.2019
Закладання психолінгвістичних основ іншомовної комунікативної компетенції на уроках англійської мови у початкових класах в рамках реалізації Нової української школи
Засідання школи передового педагогічного досвіду вчителів англійської мови ЗЗСО м. Прилуки Детальніше
17.04.2019
Комплекс MULTIMIND
Міське методичне об’єднання вчителів 1-х класів міста Прилуки Детальніше
17.04.2019
"Козацькій республіці" - 16 років
   Детальніше
Всі новини

Календар школяра

Пошук по сайту

Карта відвідування

лічильник відвідувань

Вхід для користувачів


Мала академія наук

2013-2014 навчальний рік

І місце в І етапі та ІІІ диплом у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

відділення  екології та аграрних  наук:  секція “Охорона довкілля та раціональне природокористування”:

Задорожко Катерина Анатоліївна, учениця 11 класу

відділення математики: секція “Математика”:

Черніченко Олександр Вячеславович, учень  11 класу

секція “Прикладна математика”:

Петрик Тетяна Сергіївна, учениця 9 класу

відділення “Фізики та астрономії”: секція “Астрономія та астрофізика”:

Демченко Ганна Олександрівна, учениця 11 класу

ІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства: секція «Фольклористика»:

Гіль Катерина Олександрівна, учениця 8 класу


2014-2015 навчальний рік

Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

у відділенні хімії та біології: у секції «Загальна біологія»:

Юрченко Олену Володимирівну, ученицю 11 класу.


Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства: у секції «Фольклористика»:

Гіль Катерину Олександрівну, ученицю 9 класу;

у відділенні математики: у секції «Математика":

Руденка Ярослава Олеговича, учня 8 класу.


Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

 у відділенні математики: у секції «Прикладна математика":

Петрик Тетяну Сергіївну, ученицю 10 класу;

  у відділенні « Фізики та астрономії»: у секції « Астрономія та астрофізика»:

Авдієнка Миколу Сергійовича, учня 10 класу.


Оголосити подяку начальника управління освіти Прилуцької міської ради вчителям, які підготували учнів-переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН: Федосенко О.Г., учителю біології; Гіль Н.І., учителю трудового навчання; Зуб О.В., учителю математики; Данильченко В.М., учителю математики; Бондаренку С.М., учителю інформатики.


 2015-2016 навчальний рік

 Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

у відділенні математики: у секції «Прикладна математика":

Петрик Тетяну Сергіївну, ученицю 11 класу.

Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

у відділенні « Фізики та астрономії»: у секції « Астрономія та астрофізика»:

Петрик Яну Сергіївну, ученицю 10 класу.

 2017-2018 навчальний рік

 Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 

у відділенні екології та аграрних наук:

у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування»: Волкову Мирославу Юріївну, ученицю 10 класу;

у відділенні історії, у секції «Історичне краєзнавство» Литвиненко Тараса Сергійовича, учня 10 класу; на ІІ етапі - ІІ диплом.

у відділенні філософії та суспільствознавства: у секції «Журналістика» Рязанову Ганну Вікторівну, ученицю 9 класу;

у відділенні математики, у секції «Математика» Руденка Ярослава Олеговича, учня 11 класу; на ІІ етапі - ІІ диплом.

Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

у відділенні хімії та біології, у секції «Валеологія»:Макаренко Анастасію Валентинівну, ученицю 10 класу;

Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

у відділенні хімії та біології,  у секції «Валеологія»: Пушкаренко Дар’ю Станіславівну, ученицю 9 класу;

2018-2019 навчальний рік

 Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте І місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 

у відділенні «Наук про Землю»

у секції у секції «Гідрологія»: Волкову Мирославу Юріївну, ученицю 11 класу (Федосенко О.Г.).

у відділенні філософії та суспільствознавства: у секції «Журналістика» Борисньову Анастасію Дмитрівну, ученицю 11 класу (Радченко Р.З.);

у відділенні математики, у секції «Математика»: Макаренко Анастасію Валентинівну, ученицю 11 класу (Зуб О.В.).

у відділенні екології та аграрних наук:у секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування»: Пушкаренко Дар’ю Станіславівну, ученицю 10 класу (Тарасенко Ю.А.).

Нагородити дипломами управління освіти Прилуцької міської ради за зайняте ІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

у відділенні математики, у секції «Математика» :Литовченко Анну Сергіївну, ученицю 8 класу (Данильченко В.М.).

II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2018/2019 навчальному році.

Відділення історії,  секція «Історичне краєзнавство» Литвиненко Тарас Сергійович, учень 11 класу - диплом І ступеня (Мандзюк О.В.).

Відділення математики, секція «Математика»: Макаренко Анастасія Валентинівна, учениця 11 класу - диплом ІІ ступеня (Зуб О.В.).

Відділення екології та аграрних наук:секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»: Пушкаренко Дар’я Станіславівна, учениця 10 класу - диплом ІІІ ступеня (Тарасенко Ю.А.).

Відділення філософії та суспільствознавства, секція «Журналістика» Борисньова Анастасія Дмитрівна, учениця 11 класу - диплом учасника (Радченко Р.З.).

 

Інтернет-олімпіади



Посилання





Національна дитяча гаряча лінія


Конкурси